купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

1 червня – велике, світле, неповторне свято!!!

Вже котрий рік поспіль об’єднує це свято  жителів Городенківщини.

1 червня зібрав майдан Незалежності і дорослих і маленьких на святкові заходи, приурочені Міжнародному дню захисту дітей.

Організатори свята – служба у справах дітей, а також  центр дитячої та юнацької творчості за участі районного центру зайнятості, за сприяння міської ради та працівників районного суду, підготували для малечі цікаву і змістовну програму, а також призи та солодощі.

З побажаннями добра, сімейного затишку, радісних посмішок та миру до всіх присутніх звернулися отець-декан  Ігор Левицький та Богдан Мороз, заступник голови  міської ради Роман Григорів,  керівник апарату райдержадміністрації Степан Михайлюк, який у своєму виступі наголосив, що доля дітей залежить від кожного з нас, а від дітей – наше з вами майбутнє.

Вже традиційно під час свята найменші  учасники мали змогу пофантазувати, виконуючи малюнок на асфальті на тему «Моя країна – Україна», розважитись разом з мультяшними героями.

Старшокласники із  задоволенням  взяли участь у конкурсі «Фабрика професій», який  підготували та провели для них працівники  районного центру зайнятості.

 Протягом дня на майдані працювала виїзна торгівля, дитяча фотосесія.   Синьо-жовті   повітряні кульки додали святкового настрою всім присутнім на святі. Також всі бажаючі  мали змогу покататись на веселому тракторці.

А завдяки спонсорам свята малята поласували солодощами. Переможці конкурсів, вікторин були нагороджені призами та  солодкими подарунками.

 

 

интернет магазин бытовой техники