купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05302020Новини:

«Село. Кроки до розвитку»

          В рамках програми «Підвищення економічної самоорганізації, мікропідприємництва та самозайнятості сільських мешканців», 1 червня поточного року в приміщенні районної державної адміністрації представники громадського центру «Еталон» провели навчальні одноденні тренінгові заняття по підготовці мікрогрантових заявок для участі в конкурсі «Село. Кроки до розвитку», який оголошений ПАТ «Миронівський хлібопродукт» на 2018-2020 роки.

          Участь у тренінгових заняттях прийняли представники сільських рад  нашого району.

          Метою конкурсу є впровадження підприємницької діяльності у селах, розвиток сільських громад та територій, покращення умов для само зайнятості ініціативних мешканців та стале економічне зростання в громадах.

          Конкурсною комісією буде відібрано 20 мікрогрантових проектів (бізнес-планів) для фінансування в сумі до 50000,00 гривень кожен.

         Проекти мають відповідати одному або декільком з таких преорітетних напрямків:

  • створення умов для само зайнятості сільського населення;
  • впровадження ефективних соціальних технологій розвитку села;
  • розвиток економічного, культурного та туристичного потенціалу краю;
  • використання відновлювальних та енергоощадних рішень, впровадження інноваційних технологій.

          На конкурс приймаються ті бізнес-плани, які надійшли до ГО «Громадський центр «Еталон» до 18.00 год. 30 червня 2018 року та відповідають умовам конкурсу.

          Положення про конкурс та аплікаційну форму бізнес-плану бажаючі взяти участь у конкурсі можуть узяти в своїх сільських радах на місцях або на сайті ГО «Еталон» за посиланням www.mgcetalon.org.ua .

интернет магазин бытовой техники