купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
04032020Новини:

Відбувся публічний звіт голови Городенківської районної державної адміністрації Ярослава Левкуна за 2018 рік

З метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення об’єктивної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації, відповідно статті 45 Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади», 26 лютого 2019 року в залі засідань адмінбудинку на колегії  голова Городенківської районної державної райдержадміністрації Ярослав Левкун публічно прозвітував про  роботу у 2018 році перед керівниками органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району ,головами міської, селищної, сільських рад, громадськістю .

Під час звіту керівник району аргументовано на підставі цифр і фактів продемонстрував досягнення в агропромисловому комплексі, фінансово-бюджетній сфері, житлово-комунальному та дорожньому господарстві, в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту. Також зосереджено увагу на проведеній роботі щодо допомоги родинам учасників бойових дій на сході України, інших напрямках діяльності влади.

Разом з тим Ярослав Левкун не оминув і ті проблемні питання над якими потрібно працювати у 2019 році та відповів на численні запитання з приводу децентралізації влади в районі, ремонту доріг тощо.

На завершення голова райдержадміністрації подякував депутатам Верховної Ради України Анатолію Матвієнку та Юрію Тимошенку, депутатам обласної ради, депутатам та голові районної ради Івану Мандичу, керівникам органів місцевого самоврядування, лідерам громадсько-політичних організацій за співпрацю в розбудові району.

Після звіту керівника району відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

Начальник управління економіки  райдержадміністрації Світлана Дубровська  проінформувала присутніх про  виконання   Програми соціально-економічного та культурного розвитку Городенківського району за 2018 рік та про  проект  Програми  соціально-економічного та культурного розвитку району на 2019 рік.

Про хід виконання розпорядження райдержадміністрації №69 від  04.03.16р. «Про районну програму «Культура Городенківщини» на 2016-2020 роки» доповіла начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Галина Олінійчук.

Начальник відділу освіти РДА Світлана Івасюк зупинилася на  виконанні програми розвитку освіти Городенківщини на 2016-2023 роки.

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловив побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району,міською, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

интернет магазин бытовой техники