купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01202021Новини:

Відбувся семінар-практикум для вчителів

Тема семінару «Ефективне навчання англійської мови відповідно до принципів компетентнісного підходу «.

Мета: ознайомити з особливостями викладання англійської мови в початкових класах,зробити аналіз підручників з англійської мови для 1 класу, ознайомити з проектами підручників з англійської мови для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригіналів-макетів,методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА з іноземних мов у 2019 році.

Про  формування ключових компетентностей учнів на уроках іноземної мови та особливості викладання англійськоїмови в початкових класах

виступила методист РМЦ О.Бережанська.

За «круглим столом» учасники семінару аналізувалиструктуру , зміст ,граматичне та лексичне наповнення підручників з англійської мови для 1 класу , йшла бесідапро здійснення вибору проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригіналів-макетів.

Методист РМЦ О.Бережанська ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення ДПА з іноземних мов у 2019 році.

Наголосила на тому, що у квітні цього року в наш район буде направлено 5 волонтерів-учителів англійської мови навчальних закладів США та Англії для проведення тренінгу з учителями англійської мови ЗНЗ району. Учасники семінару з радістю сприйняли дану новину і готові взяти участь у тренінгу, ознайомитись з новітніми методами роботи з учнями на уроках англійської мови.

интернет магазин бытовой техники