купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09302020Новини:

29 серпня – День пам’яті загиблих захисників України

7738

Цьогоріч вдруге офіційно відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. На підтримку ініціатив громадськості Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким встановлено, що 29 серпня це День пам’яті захисників України.

З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму.

Найбільших втрат наші війська зазнали в Іловайській трагедії: загинули 366 українських бійців, ще 429 дістали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Після Іловайська світ повністю переконався, що Україна переживає не громадянську війну, а тотальну російську агресію.

Антитерористична операція з відновлення територіальної цілісності країни і придушення сепаратистського заколоту в Донецькій та Луганській областях переросла у війну за незалежність України проти російського загарбника. Такою ця дата увійде в нашу історію.

Герої не вмирають, допоки їх пам’ятають. Просимо щирою молитвою згадати наших земляків загиблих захищаючи мир, свободу, незалежність і територіальну цілісність України.

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!

интернет магазин бытовой техники