купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08122020Новини:

30 березня – Всесвітня кампанія Година Землі

30 березня цього року Україна в черговий раз приєднується до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

До Години Землі у 2018 році приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок. Сподіваємось, що з кожним роком все більше міст та містечок буде брати активну участь у цій акції і з часом це стане хорошою традицією.

Івано-Франківська облдержадміністрація також підтримує та долучається до такої важливої та корисної кампанії і закликає всіх Вас, не будьте байдужими! Кожен громадянин України може зробити свій внесок у покращення загальної екологічної ситуації, долучившись до ціє

 

интернет магазин бытовой техники