купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
12062019Новини:

А чи не забагато ми платимо за тепло?

192 - ілюстрація - теплопотачання

Опалювальний сезон 2018-2019 року нещодавно розпочався. У зв’язку з цим управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів послуг теплопостачання Прикарпаття, що нарахування плати за послуги опалення проводиться теплопостачальними підприємствами, згідно показників будинкових лічильників теплової енергії, пропорційно опалювальній площі квартир, підключених до централізованого опалення.

Тобто вся теплова енергія, використана на опалення місць загального користування, розподіляється тільки на споживачів підключених до системи централізованого опалення. А споживачі, у яких встановлене індивідуальне опалення, не сплачують за опалення місць загального користування.

Згідно ст. 1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417-VIII від 14.05.2015 р., до приміщень загального користування відносяться допоміжні приміщення, зокрема приміщення призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти, машині відділення ліфтів,вентиляційні камери, інші підсобні і технічні приміщення).

Споживачі, у яких встановлені індивідуальні системи опалення, повинні оплачувати за опалення місць загального користування відповідно до п. 28 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630.

Зважаючи на вище викладене, пропонуємо  споживачам приєднаним до централізованого опалення,  звертатись до теплопостачальних підприємств з вимогою  знизити  плату за послуги теплопостачання,  шляхом  нарахування плати за опалення місць загального користування, споживачам які використовують індивідуальні системи опалення, відповідно  до  п.10-13 та п. 28 Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630.

У разі невиконання теплопостачальними підприємствами  законних вимог, споживачі можуть звернутись з письмовим зверненням  в консультаційний центр управління захисту споживачів  Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області (вул. Січових Стрільців,15, м. Івано-Франківськ).  У зверненні необхідно вказати повне найменування суб’єкта господарювання  та його повну юридичну адресу, а  також  додати копії договорів  та  інших наявних документів.

 

 

 

интернет магазин бытовой техники