купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09242020Новини:

Агропромисловий комплекс Прикарпаття презентував свою продукцію на ювілейній ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО – 2018»

Днями у Києві завершила роботу найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018», яка уже три десятки років виступає платформою для вдосконалення виробництва сільськогосподарської продукції, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах агропромислового комплексу України та світу.

Цього року в роботі виставки взяли участь виробники із США, Китаю, Німеччини, Польщі, Франції, Італії, Австрії, Індії, країн Африки та Близького Сходу, які є найважливішими експортними напрямками продукції для українського агропромислового комплексу. Загалом у виставці взяли участь 1250 представників із 16 країн світу.

Головною метою заходу стало налагодження партнерських стосунків у сфері сільського господарства, харчової та переробної промисловості.

Виставка відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також є унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними інвесторами.

Особлива увага під час виставки традиційно приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та обладнанню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям.

Презентацію продукції агропромислового комплексу Івано-Франківщини проводив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин.

Під час відвідування експозиції заступниками міністра аграрної політики та продовольства Оленою Ковальовою та Віктором Шереметом, очільник аграрного департаменту звернув увагу на експортний потенціал агропромислового комплексу області.

Більше п’яти десятків підприємств агропромислового комплексу Івано-Франківщини, в тому числі і фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, приватні підприємці представили на ювілейній ХХХ агропромисловій виставці «Агро–2018» широкий спектр продукції власного виробництва та ознайомилося з виставкою в цілому.

Молочною продукцією, яку виготовляють молокопереробні підприємства нашої області, зацікавилися представники Близького Сходу.

Особливий інтерес виявляли до продукції, яка по праву є екологічно чистою. А це – різного виду традиційні гуцульські сири, виготовлені за давніми рецептами ґаздами Верховинського та Косівського районів, а також карпатські чаї СОК “Чиста флора”, що у Коломийському районі та натуральні олії ТОВ «Еліт Фіто» з Івано-Франківська.

Ресторатори та представники торгівельних мереж цікавились та мали змогу дегустувати молочну продукцію ПСП «Рідна земля» Галицького району.

Різноманітні м’ясо-ковбасні вироби представляли товариства з обмеженою відповідальністю «ІКО» Калуського, «ДелСО» Коломийського та «Єзупільські ковбаси» Тисменицького районів.

Не пройшли поза увагою відвідувачів експозиції Івано-Франківської області підприємства борошномельної, хлібопекарської та кондитерської промисловостей, з виробництва мінеральних вод, кормів для тварин, тепличні комбінати, пивоварні, а також лісогосподарські підприємства.

Кращі з підприємств агропромислового комплексу України, та в тому числі з Прикарпаття, продукція яких отримала високу оцінку під час проведення ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «Агро–2018», відзначені дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Участь сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств агропромислового комплексу області у виставкових заходах сприяє покращенню іміджу області, розширенню ринків збуту аграрної продукції, налагодженню нових ділових контактів, висвітленню виробничих та науково-інноваційних досягнень Прикарпаття і залученню інвестицій в аграрний сектор економіки.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

интернет магазин бытовой техники