купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01272020Новини:

 Акція «Патронатна сім’я та наставництво»

69695688_758133354627108_4687502271490031616_n

 6 вересня у  районному семінарі для секретарів місцевих рад взяла участь директор  РЦСССДМ  Тамара Клим  з метою популяризації сімейних форм виховання дітей, формування позитивного іміджу інститутів сімейного виховання дітей, впровадження послуг патронату та наставництва над дитиною,  провела інформаційну кампанію «Патронатна сім’я та наставництво».

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це комплексна послуга, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин та/або у період прийняття рішення щодо подальшої долі дитини (усиновлення, влаштування до прийомної сім’ї, ДБСТ, під опіку тощо).

Наставництво  здійснюється в найкращих інтересах дитини, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, зокрема, щодо:визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів у професійному самовизначенні; надання дитині доступної інформації про її права та обов’язки; формування у дитини практичних навичок, спрямованих на адаптацію її до самостійного життя, зокрема, щодо вирішення побутових питань, розпорядження власним майном та коштами, отримання освітніх, соціальних, медичних, адміністративних та інших послуг;ознайомлення дитини з практиками суспільного спілкування та подолання складних життєвих ситуацій; сприяння становленню дитини як відповідальної, успішної особистості; формування у дитини навичок здорового способу життя. Наставництво здійснюється за договором про наставництво, що укладається між центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за місцем проживання дитини, наставником та адміністрацією закладу, в якому проживає дитина, в інтересах якої укладається такий договір.

 Роз’яснено інформацію  про те, хто може бути патронатними вихователями та наставниками. Розповсюджено 93 інформаційних буклети «Патронатна сім’я» та «Наставництво».

Якщо Вас зацікавила інформація звертайтесь до РЦСССДМ. Адреса : Городенківський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді вул. Богуна, 14 тел: 2-25-43

интернет магазин бытовой техники