купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Інформація для автоперевізників та пасажирів району

Враховуючи стрімкий ріст вартості паливно-мастильних матеріалів обласна державна адміністрація пропонує звернути увагу на можливість оптимізації кількості рейсів на маршрутах за умови збереження соціально-важливого приміського сполучення та при наданні згоди на їх реалізацію органом місцевого самоврядування, райдержадміністрацією та перевізником, який на даний час обслуговує маршрут.
З цією метою 13.02.2015р. оприлюднено для обговорення та пропозицій проект розпорядження облдержадміністрації «Про мережу приміських та між- міських автобусних маршрутів загального користування», розробленого згідно чинного законодавства.
Зауваження та пропозиції від громадян, підприємств, установ та організацій, суб’єктів господарювання – учасників ринку пасажирських перевезень, галузевих профспілкових та громадських організацій, органів місцевого самоврядування подані через  райдержадміністрацію  приймаються протягом 30 календарних днів у письмовому (та/або електронному) вигляді департаментом промисло¬вості та інфраструктури облдержадміністрації (вул.Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, каб. 617, 630, 629, e-mail: tr.if@i.ua)

интернет магазин бытовой техники