купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Бізнес Городенківщини з початку року зареєстрував понад 100 РРО

Упродовж січня-листопада поточного року фахівці Городенківської ДПІ Головного управління ДПС в Івано-Франківській області зареєстрували суб’єктам господарювання 108 реєстраторів розрахункових операцій, з яких – 1 ПРРО та 187 книг обліку розрахункових операцій.

Податківці Городенківщини нагадують, що відповідно до Законів України від 20 вересня 2019 року №128-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” та інших законів України щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі та послуг” та №129-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг” платникам податків надано можливість використовувати замість традиційних РРО спеціальні програми, призначені для реєстрації розрахункових операцій – програмні РРО.

З новаціями щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій всі бажаючі мають можливість ознайомитись на офіційному сайті Державної податкової служби України за посиланням:https://tax.gov.ua/baneryi/novitni-rro.

Довідки щодо реєстраційної процедури РРО платники податків можуть отримати у Центрі обслуговування платників Городенківської ДПІ або зателефонувати за номером телефону (03430) 2-16-14.

 

Бажаєте перейти на спрощену систему оподаткування – подайте заяву до 16 грудня

  • 12.2020
  • Порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої – третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 – 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України. Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування фізична особа – підприємець подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – заява). Форма заяви затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308. Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено Податковим кодексом України, в один з таких способів:
  • 1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
  • 2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • 3) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»;
  • 4) державному реєстратору під час державної реєстрації, зокрема, фізичної особи – підприємця. Відповідна заява або відомості передаються до контролюючих органів у порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
  • Слід зазначити, що наразі здійснюються заходи щодо доопрацювання програмного забезпечення в частині реалізації можливості в Електронному кабінеті створення та надсилання до відповідного органу ДПС заяви. За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету є можливість направити до органу ДПС разом із супровідним листом заяву за встановленою формою у форматі pdf (обмеження 2 МБ).
  • Звертаємо увагу, що останнім днем подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2021 р. є 16 грудня 2020 року.
интернет магазин бытовой техники