купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03022021Новини:

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ З ВОГНЕМ!

Городенківський  районний відділ  У ДСНС України у Івано-Франківській області інформує, що з початку 2019 року різко зросла кількість пожеж в районі.

Станом на 30 серпня 2019 року в районі  виникло 84 пожежі ( з них сухої трави та сміття – 44 пожежі, житлових будинків – 14, господарських будівель- 15, автомобілів – 5). Внаслідок пожеж загинуло 3 людини ( в селі Прикмище, Стрільче та Виноград). Причиною загибелі стала необережність громадян під час куріння в ліжку. (За аналогічний період  2018 року виникло 50 пожеж , загинула 1 особа).застаріле

Станом на 06 вересня 2019 року в районі  виникло 92 пожежі ( з них сухої трави та сміття – 49 пожеж, житлових будинків – 14, господарських будівель- 16, автомобілів – 6). Внаслідок пожеж загинуло 3 людини ( в селі Прикмище, Стрільче та Виноград). Причиною загибелі стала необережність громадян під час куріння в ліжку. (За аналогічний період  2018 року виникло 50 пожеж , загинула 1 особа).

Основними причинами виникнення пожеж були: необережне поводження з вогнем – 66 випадків , коротке замикання електропроводки – 17 випадків, порушення правил пожежної безпеки при  експлуатації пічного опалення – 5 випадків, підпал- 3 випадки .

Виходячи із цього , найпоширенішою причиною пожеж є необережне поводження з вогнем, іншими словами – це наша легковажність і недбалість.

Рятувальники  закликають громадян:

 Будьте обережні з вогнем – не залишайте увімкненими без нагляду електроприлади, газові плити, та печі , а також дбайте про безпеку своїх дітей! Пам’ятайте, що нехтуючи елементарними правилами пожежної безпеки, ви наражаєте своє життя та життя оточуючих на смертельну небезпеку. Будьте уважними!

интернет магазин бытовой техники