купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07042020Новини:

Чемпіонат області з футзалу завершився в Івано-Франківську

14 червня 2018 року  завершився Чемпіонат області з футзалу серед дитячих команд. Городенківський район грав у Чемпіонаті 4 віковими групами U-14, U-12, U-11 – тренер Михайло Кривко.

         В результаті зіграних матчів від вересня 2017 до червня 2018 року. Наші команди отримали непогані результати.

         Зокрема,  U-11 – серед 20 команд показала хороший результат та отримала медалі та грамоти «Мотивації до наступних вершин» (серед цих команд не проходило визначення І,ІІ,ІІІ місць).

         Команда U-12  серед 21 команди, що приймали участь у Чемпіонаті виборола бронзу у останньому матчі зустрівшись з Надвірної. Перемога дісталася нашій команді з рахунком 1:0, враховуючи, що більшість шкіл, які представляли команди є спеціалізованими юні городенківці показали достойну гру та хороший результат.

         Команда U-14 у фіналі боролася за бронзу з Академічним ліцеєм м. Івано-Франківська «Надія Прикарпаття» з результатом 2:0 перемогла франківська команда, наша команда поступилася зайнявши 4 місце, що теж є достойним результатом серед 22 команд.

         Загалом городенківці показали себе достойними суперниками на футбольному полі. Команда U-12 грала молодшим на рік складом і змогла потіснити на п’ядесталі старших суперників, що відмітив оргкомітет Чемпіонату.

Чотирьох гравців нашої команди – Креховецького Антона, Петріва Івана, Рожка Віталія, Марущака Максима відібрано для участі у Міжнародному футзальному чемпіонаті у Монтельсільвано (Італія), де з 22 червня по 02 липня 2018 року вони в складі команди Прикарпаття матимуть змогу випробувати власні сили з командами Іспанії, Бразилії та багатьма іншими. Вітаємо наших переможців та побажаємо їм успіхів в Монтельсільвано!

интернет магазин бытовой техники