купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

День кар’єри в Городенці

DSCN2736 (1)

Щоб поспілкуватися з представниками навчальних закладів, взяти участь у майстер-класах та отримати поради щодо вибору майбутньої професії Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано 7 листопада 2019 року для учнів старших класів Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. День кар’єри.

Метою заходу є орієнтація молоді на опанування професій та спеціальностей, що мають попит на ринку праці, розширення їх уявлення про робітничі професії, формування позитивного ставлення до них, надання інформації про навчальні заклади.

В ярмарку взяли участь 6 навчальних закладів Івано-Франківської області, а саме: Університет Короля Данила, Городенківський професійний ліцей, Снятинський коледж Подільського державного аграрного технічного університету, Коломийський економіко-правовий коледж, Івано-Франківський професійний будівельний ліцей, Вище професійне училище №14 м. Коломиї.

Захід складався із двох локацій. Перша – це коротка презентація кожного навчального закладу, друга – проведення майстер-класів для учнівської молоді студентами та викладачами навчальних закладів.

Такий захід є корисним випускникам шкіл, оскільки вони змогли поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів, дізнались про умови вступу, перелік професій, якими можна оволодіти в освітніх закладах області.

Маємо надію, що даний захід стане у нагоді старшокласникам і допоможе зробити правильний вибір навчального закладу, щоб здобути омріяну професію.

интернет магазин бытовой техники