купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02232019Новини:

День відкритих дверей на виробництві

DSCN9312 (1)

17 травня для осіб, що перебувають на обліку, як безробітні, фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено день відкритих дверей на виробництві в магазин-кафе «Коровай».

Підприємець Муканик Марія Федорівна розповіла присутнім, що розпочала свою приватну діяльність ще у 2004 році. Спочатку це був кондитерський цех, згодом доповнилось кулінарією, а пізніше відкрилось кафе , де можна смачно і бюджетно поїсти. Присутні ознайомились із специфікою роботи підприємства, професійним складом робітників, можливістю економічного розвитку(створенням нових робочих місць) на перспективу. Марія Федорівна зазначила, що висока якість продукції забезпечується якісною  роботою персоналу, і назвала основні вимоги до кандидатів на вакантні місця.

   На завершення заходу безробітні мали можливість ознайомитись із всіма етапами приготування смачної продукції, оглянути робочі місця, та  поділитись думками і про можливість започаткування власної справи, і про можливість здобуття професії, актуальної на ринку праці.

интернет магазин бытовой техники