купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07072020Новини:

День відкритих дверей на виробництві

Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями. Саме роботодавець є основним партнером в реалізації державної політики зайнятості, співпраця з яким безпосередньо впливає на якість надання центром зайнятості соціальних послуг населенню. Так 25 лютого 2019 року за ініціативи Городенківської  районної філії обласного центру зайнятості проведено день відкритих дверей на виробництві у швейній майстерні  «Вишиванка» .

Приватний підприємець Лілія Яшан привітно зустріла відвідувачів та презентувала власне виробництво. Вона розповіла про специфіку діяльності швейного підприємства, про моменти започаткування власного бізнесу, про основні труднощі, які їй довелося подолати на початку створення. Також вона розповіла про вакантні робочі місця  та вимоги до претендентів. Безробітні на власні очі ознайомились із виробництвом, з продукцією, яка виробляється,  соціальними гарантіями для працівників.

Захід пройшов дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання  та подякували роботодавцю за проведену зустріч

интернет магазин бытовой техники