купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02232019Новини:

День відкритих дверей навчального закладу  

DSCN9288

 

Щоб допомогти школярам у формуванні свідомого професійного вибору, пропагуванні професій, які користуються попитом на ринку праці Городенківського району та формуванні професійних інтересів з метою забезпечення успішного вибору професії, наданні можливостей співставлення своїх знань про професію, нахилів, здібностей, стану здоров’я з умовами, вимогами обраної професії Городенківською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості 15 травня 2018 року організовано день відкритих дверей навчального закладу Городенківського професійного ліцею для учнів загальноосвітніх шкіл району.

Заступник директора ліцею Дарія Білик розповіла учасникам заходу про роль системи професійно-технічної освіти, про історію та традиції закладу, трудові досягнення його випускників, зміст теоретичної і практичної підготовки учнів, організацію їх дозвілля та гурткової роботи. Також поінформувала школярів, за якими професіями ведеться навчання в ліцеї, які умови прийому до навчального закладу, на яких підприємствах працюють випускники даного навчального закладу та які шляхи їх подальшого професійного зростання.

Школярі мали можливість оглянути навчальні кабінети, лабораторії і майстерні та презентовані види продукції, які виготовлені студентами у процесі навчання й виробничої практики.

Захід закінчився концертом, який підготували студенти, були роздані буклети про навчальний заклад та всіх присутніх пригостили булочками, які випікали студенти-кухарі.

Також в цей день для школярів проведено день відкритих дверей на виробництво до ковальських майстерень ФОП В.Новосельського, де учні мали можливість ознайомитись з виробничими цехами та готовою кованою продукцією.

интернет магазин бытовой техники