купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09212020Новини:

Денис Шмигаль воїнам-афганцям: «Ми готові підтримати ініціативи та вирішувати важливі для вас питання»

IMG_4610
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль зустрівся з керівниками обласної та районних організацій всеукраїнської Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), щоб обговорити ініціативи афганців і вирішити їхні проблеми.

Як повідомлялося, всеукраїнська спілка ветеранів Афганістану запланувала низку заходів, спрямованих на досягнення сталого миру в Україні. Зокрема, планується проведення акції-зустрічі ветеранів за мир, у тому числі й тих, які мешкають на території тимчасово непідконтрольній Україні.

Передбачається, що результатом спілкування стане підготовка звернень до лідерів Нормандської четвірки щодо активізації роботи з повернення миру до України, зупинення використання летального озброєння, заборони мінування, звільнення військовополонених, захисту цивільного населення України.

Представники Прикарпаття підтримали Всеукраїнську ініціативу, а під час сьогоднішньої зустрічі запропонували провести акцію у місті Києві.

Окрім цього, на зустрічі мовилося про пенсійне забезпечення ветеранів Афганістану, встановлення пам’ятних знаків, виділення приміщень для організацій воїнів-афганців, забезпечення лікарськими засобами, лікування та реабілітацію.

Серед іншого Денис Шмигаль звернув увагу присутніх на зміни, які відбуваються у системі охорони здоров’я. «Насправді медична реформа дає добрі плоди. Коли гроші будуть «ходити» за пацієнтом, то й лікування буде відповідним та стимулюватиме лікарів до професійної роботи, – підкреслив Денис Шмигаль. – Медична послуга буде якісно наближена до кожного з вас, бо за умови фінансування таких послуг Національною службою здоров’я України, ви зможете лікуватися у закладі, який оберете самі».

Водночас голова облдержадміністрації доручив внести корективи у питання розподілу путівок на лікування учасників бойових дій. Вирішено, що громадська організація за підсумками своїх засідань надаватиме пропозиції щодо пріоритетності розподілу путівок. Відповідні переліки членів організацій, що потребують лікування, надаватимуться органу, який розподіляє путівки.

интернет магазин бытовой техники