купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09252020Новини:

Держпродспоживслужба забезпечує постійний захист території області від проникнення карантинних організмів

 

З метою запобігання занесення на територію України регульованих шкідливих організмів, фітосанітарними інспекторами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснюється безперервний фітосанітарний контроль імпортної продукції.

Так, протягом 2019 року проведено огляд (інспектування):

– свіжих овочів і фруктів  – 720 тонн;

– садивного матеріалу – 123 тис. шт;

– пиломатеріалів – 2171 м3;

– пакувальної тари з деревини (піддонів) – 71823 шт.;

– транспортних засобів – 5735 шт.

В результаті проведення фітосанітарних заходів виявлено 421 дерев’яний  піддон без відповідного маркування, що є порушенням Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів №15.

Після проведення відповідних фітосанітарних процедур – огляду, відбору зразків та проведення фітосанітарної експертизи – немаркований дерев’яний  пакувальний матеріал в кількості 241 шт. було знищено шляхом спалювання під контролем фітосанітарних інспекторів, а 180 шт. – повернуто до країни експортера (Румунія).

Таким чином,  за результатами проведення фітосанітарного контролю до країн-експортерів було відправлено 22 нотифікаційних повідомлень про невідповідність імпортних вантажів фітосанітарним вимогам України: Румунія, Росія, Польща, Італія, Іспанія, Австрія, Словаччина, Чехія, Данія, Греція, Латвія.

За січень 2020 року виявлено 2 випадки аналогічних порушень та підготовлено відповідно 2 нотифікаційні повідомлення до Республіки Польща.

интернет магазин бытовой техники