купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02272021Новини:

Держслужбовцям нагадали про вчасне подання е-декларацій

Триває подання щорічних електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за 2018 рік.

13 березня у приміщенні Калуського районного Будинку культури відбувся семінар з питань е-декларування, який провели заступник директора з навчально-методичної роботи Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомир Бойчук та експерт із антикорупційного законодавства Мирон Дмитрик.

У заході взяли участь начальники управлінь і відділів, керівники структурних підрозділів Калуської райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції і працівники апарату РДА.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Під час семінару-навчання обговорювалися такі питання, як нормативно-правове забезпечення декларування в Україні, організація роботи системи електронного декларування, правила заповнення декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.  Любомир Бойчук розповів про особливості декларування і відповідальність декларантів за неподання, невчасне подання чи подання завідомо неправдивих даних у декларації. Про виготовлення, особливості застосування електронного ключа, механізми та процедуру заповнення електронних декларацій говорив Мирон Дмитрик, запропонувавши конкретні приклади електронного декларування.

Усім присутнім продемонстрували відео-роз’яснення щодо заповнення е-декларацій та поінформували про можливості їх перегляду на сайті НАЗК.

интернет магазин бытовой техники