купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02202020Новини:

«Дитячий будинок сімейного типу поповнився ще двома дітками»

фото довлашт. дбст

У березні цього року у районі створено дитячий будинок сімейного типу з метою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Спочатку на вихованні батьків-вихователів Василя Васильовича та Світлана Анатоліївна Приймаків перебувало 5дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей даної категорії.

   11 червня, до родини приєднались ще двоє дітей (братик і сестричка) – 10-річний Святослав та 12-річна Ангеліна. Цими днями, а саме 23 серпня дитячий будинок поповнився ще 2  братиками – 8-річний Міша  і 4-річний Роман.
Вони потрапили в складну життєву ситуацію, але  маємо надію, що у новій родині вони матимуть родинне тепло, яке так необхідне діткам, матимуть не тільки спільний дім, але й любов, увагу, турботу, піклування, взаємодопомогу, відчують, що у них є справжня сім’я.

     Ці діти різного віку, світосприйняття та статусу, проте всім їм усміхнулась доля — вони мають сім’ю у стінах нового дому, розвиваються та формують правильне бачення життя, відчувають любов.

     Житловий будинок, в якому проживатимуть діти, придбаний в 2018 році за кошти виділені з державного бюджету Городенківському району для розвитку сімейних форм виховання дітей, зокрема дитячого будинку сімейного типу.

интернет магазин бытовой техники