купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08152020Новини:

До 5-річчя від початку збройної агресії Росії проти України Інститут національної пам’яті підготував інформкампанію «Вертаємо своє»

Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації: Лимана (04.06.2014), Маріуполя (13.06.2014), Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки (05.07.2014), Бахмута (06.07.2014), Торецька (21.07.2014), Авдіївки (30.07.2014), Красногорівки (01.08.2014), Мар’їнки (05.08.2014).

За ініціативою Українського інституту національної пам’яті з нагоди цієї дати в Україні триває інформаційна кампанія під гаслом «Вертаємо своє». Кампанія має сприяти вшануванню наших воїнів, добровольців, волонтерів – кожного, хто щодня допомагає армії і в тилу працює для перемоги.

«Вертаємо своє» – це про повернення територій, людей і свободи на наші землі. Український прапор має майоріти над кожним українським населеним пунктом.

Наше завдання – визволення всіх населених пунктів, які під тимчасовим контролем агресора. Наша мета – відновлення територіальної цілісності України. Її мають забезпечити боєздатне військо, добровольці, волонтери, кожен, хто щодня допомагає армії і в тилу працює для перемоги. Наша сила – у внутрішній консолідації на основі спільних національних цінностей, передусім поваги до власної держави.

Науковці Інституту національної пам’яті наголошують, що тільки там, де пам’ятають загиблих, будуть ті, хто захищає живих.

Водночас нагадуємо, на офіційному сайті Українського інституту національної пам’яті за посиланням: https://cutt.ly/HhFVyJ для усіх зацікавлених осіб розміщено інформаційні матеріали до 5-ої річниці подій в Донецькій та Луганській областях. Серед них – хронологія початку російсько-української війни, нормативно-правові акти України стосовно збройної агресії РФ та міжнародні правові акти, ухвалені у відповідь на російську агресію проти України, термінологічний словник та інше.

интернет магазин бытовой техники