купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

До уваги пасічників!

Відповідно до пунктів 6-11 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020року №395) Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України прийняло наказ від 07.07.2020року №1287 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 04 серпня 2020 р. за №747/35030) «Про затвердження Положення про комісію Мінекономіки для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів.
Одним із напрямків державної підтримки – це дотація суб’єктів господарювання та фізичних осіб за утримання бджолосімей.
Дотація за наявні бджолосім’ї – надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.
Для отримання дотації власникам пасік необхідно підготувати наступні документи:
-копію ветеринарного-санітарного паспорта пасіки;
-копію рішення про державну реєстрацію потужності;
-копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання);
-копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи);
-копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
-довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електроній формі (суб’єкти господарювання);
-копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
-довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Документи подати до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі – органи місцевого самоврядування).

Начальник управління В. Давимука

интернет магазин бытовой техники