купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

Соціальний захист уразливих категорій

101679743_191991765301937_5366322677256552448_n

Cоціальні робітники Городенківського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дбають про те, щоб в умовах карантину одинокі громадян похилого віку та особи з інвалідністю нашого району отримували необхідні соціальні послуги, не виходячи з домівок. Зокрема, активізовано роботу щодо виявлення та обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян похилого віку, осіб з інвалідністю вдома.

Соціальні робітники відвідують уразливу групу населення з метою догляду за ними, здійснюють доставку їм ліків та продуктів харчування для убезпечення інфікування коронавірусною хворобою COVID-19.

Також, організовано процес сплати платежів за житлово-комунальні послуги.

Ведеться щоденний моніторинг стану їх здоров’я, проводиться температурний скринінг. Зокрема, працівникам соціальної сфери, що надають послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю проведено інструктаж щодо основних симптомів коронавірусної інфекції і порядку здійснення профілактичних заходів у випадку виявлення хворих із підозрою.

Крім цього  громадяни похилого віку повідомлені про запровадження в Україні Віртуальної платформи емоційної підтримки з протидії COVID-19, на яку при необхідності може звернутись кожен по психологічну підтримку та отримати індивідуальні консультації.

Тишківське відділення стаціонарного догляду на час запровадженого карантину працює в повній ізоляції. Заборонено будь-яке відвідування підопічних. Та й самим підопічним не дозволяється тимчасове вибуття зі стаціонару  до закінчення карантину.

Працівники терцентру забезпечені засобами індивідуального захисту, зокрема: пов’язками,  рукавичками та антисептичними засобами.

На сьогодні серед підопічних випадків захворювання на короновірусну інфекцію COVID-19 немає.

интернет магазин бытовой техники