купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
10282020Новини:

Допомога підопічним Тишківського відділення стаціонарного догляду

97425846_259055392123121_8015419593025650688_n

Допомога підопічним Тишківського відділення  стаціонарного догляду. На даний час в Тишківському відділенні  стаціонарного догляду  перебуває 25 одиноких непрацездатних громадян та людей з інвалідністю.

Так склалось в їхньому житті, що із –за  різних життєвих обставин їм свій вік прийшлось коротати саме тут. Персонал стаціонарного відділення докладає максимум зусиль, щоб покращити та урізноманітнити  будні своїх підопічних та зробити комфортнішим перебуванння стареньких у відділенні.

Одиноким  надаються різні види медичних та соціальних послуг, а також вони забезпечуються 4-разовим повноцінним харчуванням.

Як відомо, громада с. Тишківці кожного року проводить збір картоплі та овочів  для забезпечення ними проживаючих в стаціонарі.

2019рік був не дуже сприятливим на урожай, картоплі було зібрано недостатньо, тому довелось восени просити допомоги  у голів с/рад району, які охоче відгукнулись та забезпечили згадане відділення овочами.

А днями спонсорами виступив відділ освіти РДА в особі очільниці   С. Івасюк, яка звернулась з бажанням допомогти Тишківському відділенню стаціонарного догляду  продуктами харчування, які залишились в навчально-дошкільному закладі «Зірочка», адже під час карантину установа  не працює.

Не пропадати ж добру!

 Тож висловлюємо слова вдячності С. Івасюк та Н. Попович, завідувачці навчально-дошкільного закладу «Зірочка» за надану благодійну допомогу у вигляді картоплі та овочів.  Нехай добро повертається Вам сторицею!

интернет магазин бытовой техники