купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09202019Новини:

Допомога у вирішенні проблеми зайнятості сільського населення

DSCN2141

13 червня 2019 року фахівцями Городенківської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено виїзну акцію для жителів с .Сороки на території Сороківської сільської ради на тему: “Шляхи вирішення проблем працевлаштування сільського населення”.

Найбільш важливим з числа соціально-економічних проблем залишається питання зайнятості та безробіття. Сприяння працевлаштуванню незайнятих громадян – головне завдання служби зайнятості. І найважливішою передумовою якісного вирішення цього завдання для районної філії є налагодження тісної співпраці з роботодавцями. Залучення роботодавців до співпраці проводиться фахівцями шляхом активної інформаційно-роз’яснювальної роботи про можливості служби зайнятості по відношенню до роботодавців.
Так, під час акції присутніх поінформовано про послуги служби зайнятості, про надання допомоги в усвідомленому виборі професії чи сфери діяльності, подоланні негативних наслідків безробіття, відновлення мотивації до праці, активізації до подальшого успішного працевлаштування.
Обговорено створення умов для повної, продуктивної і вільно обраної зайнятості жителів села та зменшення безробіття., окремо виділено проблему легалізації заробітної плати. Проінформовано про стан місцевого ринку праці, актуальні вакансії, умови праці, рівень заробітної плати та соціальні гарантії працівникам. Сучасний ринок праці хоче отримати робітника з високим рівнем професійних компетенцій. А завдяки безкоштовній послузі служби зайнятості – навчанню,- є можливість отримати необхідні знання і вміння, здобути кваліфікацію, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним та задовольнити вимоги роботодавця та особисті покликання. Також звернуто увагу на можливість отримання ваучера для осіб старше 45 років та можливість зайняття підприємницькою діяльністю, зокрема за сприяння служби зайнятості.
Голова сільської ради Михайло Дерпак підсумував захід, звернувши увагу, що в селі зменшується кількість жителів через вимушену трудову міграцію, а завдяки діяльності служби зайнятості є можливість залишатись на рідній землі, займатись бізнесом та працевлаштовуватись.

интернет магазин бытовой техники