купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05262020Новини:

Дорогі краяни!

покрова 19

Свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших українським народом християнських свят. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – 77-а річниця від дня заснування Української Повстанської Армії. А відтепер у цей день відзначають і День захисника України, День українського козацтва. Тож сьогодні з молитвою просимо у Пресвятої Богородиці миру і добра для України, здоров’я, добробуту і щасливого майбутнього для всього українського народу.

Тернистим був шлях до волі. За неї боролися ті, хто є гордістю нашого народу, – запорізьке козацтво, гайдамаки, січові стрільці, вояки УПА, а з недавніх пір – захисники Вітчизни, які відстоюють незалежність і цілісність України на Сході у боротьбі з російським агресором.

Схилімо голови перед твердою волею та героїзмом наших Героїв, вклонімось разом Святому Покрову Божої Матері, щоб запалилося повстанською мудрістю сьогоднішнє молоде покоління до подвигів та праці заради майбутнього Української незалежної держави.

Щиро зичимо кожному дому, родині добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

 

Керівник апарату                                           Голова  районної ради

райдержадміністрації

Степан Михайлюк                                           Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники