купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07022020Новини:

Дорогі краяни!

Ситуація із захворюванням на коронавірус змінила наше життя, суспільне життя, наші уявлення про нормальність, про соціальну взаємодію. Все це ставиться під питання, як ніколи.

Більшість з нас не може ходити на роботу, діти не можуть відвідувати школу та садочок, нам усім не вистачає звичних зустрічей.

Кожного із нас непокоїть запитання, що робити далі.

Я звертаюся до Вас із вірою в те, що ми виконаємо ті завдання, які стоять перед нами, але якщо всі громадяни сприймуть їх  як своє власне завдання.

Я закликаю Вас віднестись до цього серйозно!

Зараз тривають активні дослідження по всьому світу, але досі не існує ані лікування, ані вакцини проти коронавірусу. І доки це не зміниться, мета наших дій – уповільнити поширення вірусу, розтягнути його на місяці, щоб виграти час для розробки вакцин та ліків, зберегти потенціал охорони здоров’я. Ми не змогли б впоратися з великим потоком пацієнтів із важким перебігом за короткий термін. А це чиїсь життя, а не абстрактні цифри в статистиці.

Для нас важливе кожне життя, кожна людина.

         Перш за все, хочу звернутися до лікарів, медичних сестер: « Ви – на передовій цієї боротьби! Ви кожного дня заново виходите на роботу, допомагаєте людям. Я Вам щиро дякую!»

Сьогодні введено карантин, який дозволяє нам мінімізувати поширення захворювання. Тому залишайтеся вдома, мінімізуйте контакти з родиною, сусідами, знайомими!

Нам потрібно обмежити все, що може нести загрозу окремій людині та громаді!

При виникненні будь-яких симптомів захворювання на ГРВІ та при температурі до 38° С прошу звертатися в телефонному режимі до своїх сімейних лікарів, в амбулаторії та ФАПи.

Але намагайтеся не відвідувати медичні заклади без нагальної потреби!!!

Наші працівники мають змогу відвідати Вас вдома! Для цього вони забезпечені автомобілями, необхідним медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. При підозрі та потребі ми можемо забрати матеріал для діагностики коронавірусної інфекції.

Наші АЗПСМ та ФАП працюють 6 днів на тиждень, всі дні до 18 год надає медичну допомогу черговий кабінет, який розташований у поліклініці.

Телефонні консультації Ви можете отримати теж через Call-центр: 0800300563 (безкоштовно) з 8 год до 18 год в робочі дні, а також зателефонувавши в черговий кабінет: 0(3430) 2-85-05.

Задля Вашої особистої безпеки просимо Вас залишатися вдома, регулярно мити руки не менше 20 сек, обробляти їх антисептиком, який містить більше 60% спирту. Коли відвідуєте магазин чи аптеку або інші громадські місця, одягайте маску з метою нерозповсюдження вірусу, адже 80% захворівших переносять його у легкій формі або безсимптомно.

Зберігайте спокій, не панікуйте, разом із злагодженими діями ми пройдемо це з найменшими проблемами.

Ми всі відповідальні за своє життя та здоров’я та тих, хто оточує нас!

Краяни, проявіть мужність та розуміння відповідально поставтесь до дотримання тимчасових обмежень.

Нехай  Бог нам допоможе!!!

Головний лікар                                                                                В.І.Федорів

интернет магазин бытовой техники