купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05202019Новини:

Дорогі школярі, вчителі, батьки!

ostanniy-dzvonik-600x400

Прийміть щирі вітання з днем останнього дзвоника, який ознаменовує веселу пору канікул та відкриває дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості.

Дякуємо вчителям за наполегливу і жертовну працю з навчання та виховання дітей. Ви самовіддано вкладаєте в дитячі душі добре, вічне, запалюєте вогонь до знань у їхні серцях. Своєю діяльністю, терпінням та любов’ю Ви формуєте майбутнє Української держави, виховуєте справжніх патріотів Батьківщини. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги.

Особливо хочемо сьогодні привітати випускників 2018 року! Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і про юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, де ви вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності. Бажаємо Вам не помилитися у виборі професії, стати гідними громадянами Незалежної України!

Уроки закінчилися і на школярів чекає пора канікул та відпочинку. Приємно, що цьогоріч учні Городенківщини здобули перемоги на багатьох конкурсах та олімпіадах. Також бажаємо й надалі впевнено досягати вершин та з легкістю долати труднощі. І нехай перед вами відкриваються нові горизонти.

По-особливому урочистий та хвилюючий цей  день для батьків. Адже, для випускників розпочинається доросле життя. Тож дякуємо Вам за виховання дітей та бажаємо оптимізму і віри у щасливе майбутнє випускників. У добру їм путь!

З повагою,

 Голова                                                               Голова районної ради

районної                                   

державної адміністрації

 

 

Роман Жичицький                                        Іван Мандич

интернет магазин бытовой техники