купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09262020Новини:

Дорогі учасники бойових дій в Афганістані!

фото

15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і  31-а  річниця виведення військ з Афганістану.

Від імені районної державної адміністрації і районної ради щиросердно вітаємо Вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок.

Цього дня  ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих українців у Афганістані і вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Сьогодні, ветерани війни потребують допомоги і підтримки держави, особливо  це стосується інвалідів війни і сімей загиблих. Будемо все робити від нас залежне, щоб покращити Ваше життя.

Ветерани локальних війн продовжують традиції старшого покоління – ветеранів Великої Вітчизняної війни, воїнів УПА і складають єдиний рух ветеранів України, зберігаючи власні військові традиції і підтримуючи добрі зв’язки з ветеранами інших країн.

Бажаєм Вам, Вашим батькам, дружинам, дітям, онукам міцного здоров’я, добробуту, віри в майбутнє, злагоди і миру на многії літа!

 З повагою,

Голова районної

державної адміністрації                                              Володимир Лавасов

 

Голова районної ради                                                 Іван Мандич

 

интернет магазин бытовой техники