купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02212020Новини:

Доступ до публічної інформації

Для оформлення інформаційного запиту.

     Письмово: м.Городенка, вул. Богуна, 11, загальний відділ апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати “Публічна інформація”).

     усно: телефон (03430) 2-15-12;

     електронна пошта: rda_horodenka@i.ua

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про організацію громадських робіт на 2014 рік (13.01.2014р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд(22.11.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів,що оплачують проїзд27.08.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про початок опалювального сезону 2013-2014 років 27.08.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд 27.05.2013р.

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про внесення змін та доповнень до розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2011р.№110 «Про затвердження платних соціальних послуг, що надаються Городенківським територіальним центром соціального обслуговування»
Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (15.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови Про встановлення межі транспортної доступності підходящої роботи для незайнятого населення району. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (12.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови “Про визначення робочого органу-підприємства (організації) для виконання функцій забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування у Городенківському районі” Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (11.04.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови «Про затвердження розміру фактичних норм витрат на порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію в районній державній адміністрації». Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції.(23.12.2011р.)

    Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови «Про організацію громадських робіт на 2013 рік». Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції.(04.03.2013р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації “Про початок опалювального періоду “  та “Про початок опалювального періоду для окремих категорій споживачів” Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (27.09.2011 р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію усного прийому громадян з особистих питань в районній державній адміністрації». Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (07.07.2011 р.)

    Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації “Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11.03.2011 року №110 “Про затвердження платних соціальних послуг, що надаються Городенківським територіальним центром соціального обслуговування”. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (16.06.2011 р.)

 

   Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови райдержадміністрації “Про закінчення опалювального сезону”. Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. Розпорядження по проекту буде прийнято після проходження 20 робочих днів з часу опублікування та зареєстроване в районному управлінні юстиції в установленому законодавством порядку. (20.03.2013 р.)

Відповідно до пункту 3 ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» районна державна адміністрація оприлюднює проект нормативно-правового акту – розпорядження голови  “Про затвердження коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, що оплачують проїзд”Просимо ознайомитися з проектом, та висловити свої пропозиції. (22.03.2013р.)

интернет магазин бытовой техники