купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
12072019Новини:

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті !

пожежа

На сьогоднішній день в Івано-Франківській області склалася тривожна ситуація з пожежами, травмуванням та загибеллю людей на них. З початку року на території Івано-Франківщини зареєстровано 2399 пожеж, у вогні загинуло 25 осіб.

На території Городенківського району з початку року виникло 72 пожежі,у вогні загинуло 3 осіб, а саме:
– 8 лютого 2019 року в с. Прикмище, Городенківського району внаслідок короткого замикання електропроводки виникла пожежа в житловому будинку, у вогні загинув чоловік 1987 р.н.;

       – 21  лютого 2019 року в с. Стрільче, Городенківського району, внаслідок пожежі  в житловому будинку виявлено тіло загиблого чоловіка 1931 р.н.

       -15 травня 2019 року , в с.Виноград, виникла пожежа житлового будинку, у вогні загинув чоловік 1956 р.н., причина виникнення пожежі- необережне поводження з вогнем під час куріння;

Байдужість наших краян призводить не тільки до виникнення пожеж із значними матеріальними збитками, а й завдає значної шкоди навколишньому середовищу.

          Шановні мешканці! Городенківський районий відділ У ДСНС України в Івано-Франківській області звертається до Вас з проханням бути обережними у поводженні з вогнем, дбати про безпеку свого життя та оточуючих Вас людей.

Пам’ятайте: людська необережність у поводженні з вогнем, порушення правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності в побуті – від цього один крок до біди.

 

интернет магазин бытовой техники