купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01222021Новини:

Форми запитів

Для оформлення інформаційного запиту.

     Письмово: м.Городенка, вул. Богуна, 11, загальний відділ апарату районної державної адміністрації (на конверті вказувати “Публічна інформація”).

     усно: телефон (03430) 2-15-12;

     електронна пошта: rda_horodenka@i.ua

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

На виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, Указів Президента України “Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації” та “Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України”, які покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Головою Городенківської районної державної адміністрації прийнято розпорядження від 07.06.2011 року № 243 “Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в районній державній адміністрації”, для забезпечення доступу громадян до публічної інформації відповідно до вимог закону.

Надання публічної інформації районною державною адміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими способами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації повинен містити:

1) ім’я та прізвище запитувача, поштову адресу, (адресу електронної пошти), а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

 

Форма для подання інформаційного запиту від фізичних осіб у письмовому виді

Форма для подання інформаційного запиту від юридичних осіб в письмовому виді

Форма для подання інформаційного запиту від об’єднань громадян в письмовому виді

 

 

интернет магазин бытовой техники