купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль та Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук взяли участь в урочистостях на «Промприладі»

IMG_4332
Сьогодні біля інноваційного центру «Промприлад. Реновація» відбулася символічна урочистість у форматі «біля посадженого клену», подарованого урядом Канади для реалізації проекту «Тепле місто» в Івано-Франківську.

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, менеджери ТОВ «Промприлад. Реновація», представники громадськості, органів місцевого самоврядування та бізнесових структур Івано-Франківщини взяли участь цій події.

Уряд Канади вже тривалий час є партнером проектів реалізований платформою «Тепле місто» в Івано-Франківську. Було прийнято рішення подарувати клен від посла і народу Канади, як символ дружби між країнами, з містом, регіоном та проектом «Промприлад. Реновація».

«Власники ТОВ «Промприлад Реновація» зреалізували одну з найінноваційніших ідей – це соціальне підприємництво і цей проект перетворився з бізнесового в соціальний. Проект, єднає між собою різні соціальні групи людей та бізнесів, дає необхідний поштовх та мотиваційну складову для розвитку молодого бізнесу, також забезпечує інноваторів необхідними приміщеннями, єднає між собою різні напрямки підприємництва, також такі, які відносяться й до малого ремесельного, – розповів Денис Шмигаль. – Ми бачимо тут яскравий приклад відродження «Промприладу» в осередок розвитку малого і середнього бізнесу. В цьому соціальність цього проекту. Це підприємство стало одним з найкращих кейсів України, осередком мотивацій для молодого бізнесу та яскравим місцем проведення ефективних конференцій».

Як зауважив очільник області: «Сьогоднішній візит Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука є вагомим інноваційним та інвестиційним сигналом для підприємців Івано-Франківщини».

«Канада вже віддавна підтримує ініціативу «Тепле місто», зокрема, проект «Промприлад інновація».  Сьогодні я хотів би представити висаджений канадський клен, який є символом цього проекту та має рости, як повинен рости і цей проект.  Відколи ми почали співробітництво з цим проектом, то побачили перетворення міста силою містян та людей, які вірять у власні господарські можливості та творчі здібності. Це змінює психологічну географію, мешканців та туристів. Я був на «Промприладі» ще на початках, коли все починалося, і зараз побачив знакові зміни», – ділиться Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні.

«Унікальність та соціальність цього проекту полягає і у його мультифінансуванні. Тобто коли багато невеликих інвесторів об’єднались задля реалізації певної мети і цілі. Цей проект необхідно використовувати як приклад, за яким можна та необхідно відроджувати, та давати нове життя подібним об’єктам. Для цього ми тут, щоб дати цей меседж бізнесменам і громадськості, яким чином можна ефективно управляти подібними об’єктами, виконуючи важливу соціальну місію», – підкреслив Денис Шмигаль.

интернет магазин бытовой техники