купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
01222021Новини:

Голова районної державної адміністрації

                                                       Голова районної державної адміністрації

    ЛАВАСОВ
Володимир Васильович

тел: 2-25-67

 

Пpацює   головою Городенківської районної державної адміністрації Івано-Франківської області з 11.12.2019 року
Громадянство громадянин України
Число, місяць і рік народження 02 серпня 1967 року
Місце народження Івано-Франківська область, Городенківський район, м.Городенка
Освіта Вища, 1993р., Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю фінанси і кредит,  кваліфікація економіст
Науковий ступінь, вчене звання Немає
Володіння мовами українською, російською – вільно; німецькою  зі словником
Нагоpоди, почесні звання не має
Прийняття Присяги державного службовця 25.03.1994 р.
Ранг державного службовця 5( 30.06.2016 р.)
Загальний стаж роботи 25 років 1 місяць
Стаж державної служби 23 роки 1 місяць
Депутат ради 
Стягнення не має
Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь
10.1993 – 11.1993 Єкономіст I категорії інспекції планування доходів бюджету і економічного аналізу  Городенківського райфінвідділу м.Городенка
11.1993 –06.1996 Ревізор – інспектор I категорії по фінансуванню АПК відділу фінансів підприємств комунальної власності , АПК та інвестицій Городенківського райфінвідділу м.Городенка
06.1996 – 02.1998 Єкономіст I категорії відділу планування доходів бюджету   Городенківського райфінвідділу м.Городенка
02.1998 – 03.2001 Начальник державних доходів Городенківського райфінвідділу м.Городенка
03.2001 – 07.2003 Заступник начальника фінансового управління – начальника відділу доходів райдержадміністрації м.Городенка
07.2003 – 02.2018  Начальник  фінансового управління  Городенківської райдержадміністрації
02.2018 – 26.11.2018 Отримував виплату допомоги по безробіттю в Городенківській філії Івано-Франківської обласної служби зайнятості
11.12. 2019 Голова Городенківської районної  райдержадміністрації

Здійснює загальне керівництво діяльністю районної державної адміністрації, координує роботу першого заступника та заступника голови, керівника апарату районної державної адміністрації. Вирішує основні питання взаємодії з обласною державною адміністрацією, обласною та районною радами, іншими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.  Несе відповідальність за виконання покладених на районну державну адміністрацію завдань і за здійснення нею своїх повноважень.

Представляє районну державну адміністрацію у відносинах з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування, політичними партіями, громадськими і релігійними організаціями, підприємствами, установами та організаціями, громадянами та іншими особами як в Україні, так і за її межами.

Призначає на посади та звільняє з посад першого заступника, заступника

голови та  керівника апарату, керівників та заступників керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” і законодавства про державну службу.

Затверджує положення про апарат, структурні підрозділи апарату та структурні підрозділи районної державної адміністрації.

Укладає та розриває контракти з керівниками підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління районної  державної адміністрації.

Утворює для сприяння здійсненню повноважень районної державної адміністрації консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, функції та персональний склад.

Здійснює інші функції, передбачені Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня.

Інформує голову облдержадміністрації та населення про суспільно-політичну, соціально-економічну, екологічну ситуацію в районі та стан виконання повноважень, покладених на районну державну адміністрацію.

Організовує та контролює розроблення стратегії та пріоритетних напрямків соціально-економічного та культурного розвитку району, здійснює їх моніторинг.

Організовує розробку проектів програм соціально-економічного розвитку району, подає їх на розгляд районній раді, організовує виконання затверджених районною радою програм, звітує про їх виконання.

Запроваджує ефективні механізми комунікацій між районною державною адміністрацією та виконавчими комітетами міської, селищної та сільських рад щодо моніторингу, аналізу та вирішення проблемних питань розвитку територій.

Забезпечує: реалізацію наданих державою, а також делегованих районною радою повноважень та здійснення заходів, пов’язаних із організацією належного виконання переданих повноважень міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.

Здійснює нагородження.

Виступає розпорядником коштів районної державної адміністрації.

Безпосередньо веде питання: фінансів, фіскальної та казначейської роботи; ефективного використання бюджетних коштів; охорони здоров’я; забезпечення законності, прав і свобод громадян; запобігання та виявлення корупції; координації суспільно-політичних процесів; міжнародних та зовнішньоекономічних відносин; інвестиційної політики; кадрової політики; режимно-секретної роботи; оборонної, мобілізаційної та правоохоронної роботи; правового та фінансового забезпечення діяльності райдержадміністрації.

Спрямовує діяльність:

 • першого заступника, заступника голови, керівника апарату,
 • усіх структурних підрозділів районної державної адміністрації,
 • безпосередньо – фінансового управління райдержадміністрації,
 • головного спеціаліста з оборонної роботи,
 • головного спеціаліста з мобілізаційної роботи,
 • відділу фінансово-господарського забезпечення,
 • відділу юридичної та кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.

Координує діяльність:

–     управління Державної казначейської служби України в районі,

–    Городенківського відділення Тисменицької ОДПІ,

–   районного відділення Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області,

–   Городенківського районного військового комісаріату.

Забезпечує взаємодію з:

 • Тисменицькою місцевою прокуратурою,
 • Городенківським районним судом,
 • Коломийським міжрайонним відділом СБУ

Очолює:

– колегію районної державної адміністрації;

 • комісію з питань захисту прав дитини;
 • районну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат;
 • районний координаційний центр з питань мобілізації та  цивільного  захисту  населення;
 • районну раду з координації здійснення заходів щодо безоплатної передачі квартир, придбаних державною іпотечною установою;
 • районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;
 • постійно діючу робочу групу з координації дій органів виконавчої влади щодо виявлення та перевірки суб’єктів господарської діяльності, які використовують найману працю без оформлення трудових відносин.

 

 

 

интернет магазин бытовой техники