купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02212020Новини:

На Городенківщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Відповідно до Указу Президента України № 69/2015  на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначаємо щорічно 20 лютого.

Саме сьогодні минає п’ята річниця світлої пам’яті нашого земляка, прекрасної людини-патріота, Героя України Сергія Дідича, який загинув на Майдані у Києві, героїчно відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи кожного українця. Сотник Майдану, депутат районної ради спалахнув яскравою зіркою  над Україною, щоб вічно освічувати разом з Героями Небесної Сотні шлях своєму народові до правди, до кращого майбутнього.

Сьогодні   0 10.00 год. в церкві Успення Пресвятої Богородиці м.Городенки відбулась  відправа та панахида  за загиблими Героями майдану, яку відслужив  отець – декан  УГКЦ Ігор Левицький. В заході взяли участь представники влади , духовенства, учасники  Революції  Гідності,  АТО , представники громадських організацій та  молоді.

Опісля відправи  присутні вирушили громадською ходою до пам’ятної дошки  Сергія Дідича де були поставленні  квіти та лампадка.

Цього дня живі квіти лягли до стелли – пам’ятника Героїв Небесної Сотні у райцентрі.

Вшанування  пам’яті  Героя Небесної Сотні відбулось в  усіх населених пунктах і навчальних закладах району.

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед пам’ятю героїв України , які боролися за честь , правду і гідність, віддали своє життя. Також вшануємо тих Героїв , які  полягли на Сході у боротьбі з російським окупантом.  Кожен має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими.

Щиро віримо і сподіваємось, що подвиг Героїв Небесної Сотні буде надихати ще не одне покоління українців.

Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні. Шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій Україні. Слава Україні.

 

 

 

интернет магазин бытовой техники