купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07112020Новини:

Городенківщина відзначила День Незалежності

CIMG0274

Сьогодні у районному палаці культури відбулося урочисте засідання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

     Урочистості розпочалися з виконання гімну України та внесення Державного Прапора України.

     З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Ярослав Левкун, виконуючий обов’язки міського голови Любомир Музичка, отець-декан Ігор Левицький, отець-декан Богдан Мороз.

    «У важкий час ми відзначаємо 28-річницю з дня народження нашої держави. Зважаючи на усі випробування, які проживає сьогодні наша країна, нам як ніколи раніше потрібна єдність між різними політичними партіями, громадськими організаціями, територіальними громадами. І сьогодні цей день  показав, що між нами ця єдність є. Зараз необхідно консолідовано працювати над розбудовою української держави, сміливо втілювати в життя реформи, утверджуючи в суспільстві почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину. Висловлюю подяку нашим військовим, бійцям добровольчих батальйонів, волонтерам та усім патріотам, які ціною власного життя захищають державні інтереси України у східних областях, відстоюють самобутність української нації. Миру нам та міцного здоров’я. Щиро вітаю усіх з Днем незалежності. Слава Україні!», – зазначив Ярослав Левкун.

      Керівники району за високий патріотизм, особисту мужність, проявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України вручили медалі «За заслуги перед Городенківщиною» (посмертно) Безпальку Петру Васильовичу, Галаю Андрію Миколайовичу, Білику Василю Степановичу, Стефураку Степану Степановичу, Дзундзі Володимиру Святославовичу, Сенюку Віталію Дмитровичу.

         Також нагороджено медаллю «За заслуги перед Городенківщиною» за вагомий вклад у розвиток Городенківщини Голинського Івана Михайловича машиніста екскаватора  Городенківського ТОВ «Шляхбудіндустрія» та Родим’юка Тараса Дмитровича дробильника Городенківського ТОВ «Шляхбудіндустрія».

         Голова районної комісії з присудження премії  імені Леся Мартовича Степан Михайлюк вручив  медалі та  грошові премії по 1000,00 гривень та посвідчення цьогорічним лауреатам в номінаціях:

  • «Журналістика» – Ковалів Ользі Романівні – журналістці приватного підприємства «Медіацентр «Край», за цикл публікацій з історії рідного краю, про визначних постатей району, збереження національних традицій, культурно-просвітницьку діяльність.
  • «Історичне краєзнавство» – Вороному Михайлу Івановичу – голові районного товариства «Надсяння», за видання книги «Вирвані з коренем» та активну культурно-просвітницьку діяльність, палку любов до України, певний вклад у розвиток української літератури і мистецтва, збереження історичної правди, національних традицій, навчання і виховання молодого покоління.
  • «Мистецтво»
  • Михайлюку Ігорю Васильовичу – художнику Городенківського районного палацу культури, за плідну творчу діяльність, талант та невтомний творчий пошук, пропаганду образотворчого мистецтва, вагомий внесок навчання і виховання підростаючого покоління.
  • Гродзінському Володимиру Мирославовичу керівнику народно аматорського оркестру «Покутські музики» Городенківського районного палацу культури, за високий професіоналізм, особистий внесок і вагомі успіхи у розвиток та пропаганду музичного  мистецтва нашого краю, вагомий внесок навчання і виховання підростаючого покоління, активну громадську позицію, велику любов до України, творення культури українського народу.

Аматори районного палацу культури представили мистецьку академію «Молюсь за тебе Україно».

интернет магазин бытовой техники