купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07072020Новини:

Городенківщина вшанувала Героїв Небесної Сотні

CIMG0377

Сьогодні біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбулося вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Вшанування розпочалося з Державного Гімну України та молитвою за Україну, яку провів отець-декан Ігор Левицький.

         Перед присутніми виступили керівник апарату районної державної адміністрації Степан Михайлюк, в.о. міського голови Любомир Музичка, голова РО Народного Руху України Любомир Легенюк.   Керівник апарату районної державної адміністрації Степан Михайлюк зазначив: «Трагічні події листопада 2013 – лютого 2014 року сьогодні зібрали нас, щоб в скорботі схилити голови перед пам’яттю людей, яких було вбито у мирний час і водночас голосно заявити про тверду віру і впевненість в перемозі ідеалів Майдану.

Городенківська земля поклала на алтар Свободи і Гідності життя Героя Небесної Сотні – Сергія Дідича. Ми пишаємося безстрашним сотником і свято бережемо пам’ять про нього. Естафету боротьби за ідеали Майдану за незалежність і територіальну цілісність України навічно прийняли героїв АТО Андрій Галай, Василь Стефурак, Степан Білик, Юрій Дутчак, Володимир Дзундза.

Революція Гідності і Свободи в Україні не завершилась, вона триває.

Герої не вмирають допоки ми завершуємо розпочате ними. Вічна пам’ять про Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули на Сході України навічно збережеться в наших серцях».

Аматори районного палацу культури  вшанували своїми творами подвиг Героїв Майдану та учасників війни на Донбасі.

интернет магазин бытовой техники