купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
07102020Новини:

ХХV меморіал з шахів пам’яті Сало Флора відбувся в м. Городенка

 12 листопада 2017 року в приміщення шахового клубу за підтримки відділу у справах молоді та спорту  відбувся ХХV ювілейний шаховий турнір Сало Флора, на який завітало понад 30 учасників.

 З привітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу у справах молоді та спорту Василь Чупрун, який  побажав цікавої гри та перемоги, учасників привітав і почесний президент шахового клубу міста, великий ентузіаст популяризації шахів з багаторічним досвідом Михайло Вороний та голова шахової федерації району Любомир Головацький, в.о. міського голови Любомир Музичка.

Змагання зібрали близько 30-ти  шахістів з Городенківського, Снятинського, Кіцманського Заліщицького, Борщівського, Сторожинецького районів та із м. Чернівці. Турнір проводився за швейцарською системою в 7 турів з лімітом часу 20 хв. кожному учаснику.

Високий рівень турніру підтверджує суддівство Мінтенка Георгія (Національна категорія)

За результатами гри особиста першість розподілилася наступним чином: 1-e місце- Кузик Юрій (м. Снятин), – 6 очок, з таким же результатом за коефіцієнтом Бергера потсупився Георгій Мінтенко 2-е-місце, 3-е- місце з одинаковим результатом в п’ять очок розділили: чернівчанин Новиченко Олександр та городенківчанин Буджак Богдан.

Всі призери, а також наймолодший і найстарший учасник нагороджені грошовими призами і кубками. Також всі учасники отримали пам’ятні медалі і грамоти.

 

интернет магазин бытовой техники