купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
02252021Новини:

Індекс споживчих цін у лютому 2019 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція у лютому 2019р. порівняно з попереднім місяцем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих  територій у Донецькій та Луганській областях)  становила 0,5%, з  початку  року – 1,5%, в області – 0,6% та 1,7% відповідно.

Приріст споживчих цін у лютому п.р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,1–0,5% у Запорізькій, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Житомирській, Вінницькій, Закарпатській, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Волинській, Полтавській областях до 0,6–1,3% у Дніпропетровській, Донецькій, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Рівненській, Львівській, Сумській, Чернівецькій, м.Києві, Кіровоградській, Чернігівській та Харківській областях.

На споживчому ринку області в лютому п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%. Найбільше (на 9,1%) подорожчали овочі. На 3,5–0,8% зросли ціни на маргарин, фрукти, хліб, сир і м’який сир (творог), безалкогольні напої, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, молоко, масло. Водночас на 2,9–0,6% подешевшали яйця, рис, м’ясо та м’ясопродукти, олія соняшникова.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,2%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,1% відбулося за рахунок подешевшання скрапленого газу на 7,1%.

Зростання цін на транспорт у цілому на 0,3% спричинено подорожчанням проїзду залізничним пасажирським транспортом на 3,0% та автомобілів на 1,9%. Разом з тим на 0,5% подешевшали паливо та мастила.

У сфері зв’язку ціни зросли на 1,1%, що пов’язано з подорожчанням мобільного зв’язку на 3,2%.

 

 

интернет магазин бытовой техники