купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03082021Новини:

Індекс  споживчих  цін  у серпні  2019 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, споживчі ціни у серпні 2019р. порівняно із липнем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) знизилися на 0,3%, в області – на 0,5%, з початку року зросли на 2,7% та 3,1% відповідно.

У серпні п.р. зниження споживчих цін на 0,6–0,1% зафіксовано в Сумській, Івано-Франківській, Дніпропетровській, Закарпатській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, м.Києві, Вінницькій, Київській, Львівській, Тернопільській, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській, Житомирській, Кіровоградській, Одеській, Луганській, Харківській, Херсонській та Хмельницькій областях. На Рівненщині індекс споживчих цін склав 100,0%. Приріст споживчих цін на 0,1% відбувся у Волинській та Донецькій областях.

На споживчому ринку області в серпні п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше (на 11,4% та 10,9%) подешевшали фрукти та овочі. На 1,8–0,2% знизилися ціни на безалкогольні напої, цукор, маргарин, рис, сири. Водночас на 48,6% подорожчали яйця, на 2,3–0,8% – соняшникова олія, кисломолочна продукція, масло, м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, сметана, молоко.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 0,6% в основному за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 1,4%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,4% відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 4,4%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 0,7% через здешевлення автомобілів на 1,8% і палива та мастил на 1,0%.

 

 

 

 

 

 

Довідка: тел. (0342) 53-39-01; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-CINY_TAR.HTM (Статистична інформація/Економічна статистика/Ціни)

интернет магазин бытовой техники