купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09292020Новини:

Інформація про роботу спостережної комісії при Городенківській районній державній адміністрації за І півріччя 2020 рік

Спостережна комісія при Городенківській РДА сформована  та діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», із внесеними змінами та доповненнями.

 Трирічний строк повноважень спостережної комісії при Городенківській районній державній адміністрації, яку утворено  розпорядженням районної державної адміністрації від 19.08.2016 № 253 «Про припинення повноважень попередньої спостережної комісії та затвердження її нового складу» закінчився 19 серпня 2019 року.

Розпорядженням районної державної адміністрації від 19.08.2019 року № 181 «Про припинення повноважень попередньої спостережної комісії при районній державній адміністрації та затвердження її нового складу» затверджено новий склад спостережної комісії при Городенківській районній державній адміністрації.

До складу спостережної комісії ввійшло 11 представників громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності. Головою спостережної комісії призначено заступника голови райдержадміністрації – Колісника Тараса Михайловича,  секретарем – Прокопу Оксану Ярославівну – провідного фахівця із   соціальної роботи РЦСССДМ.

         Протягом І  півріччя 2020 року відбулося 6 засідань спостережної комісії, на яких було розглянуто питання:

 1. Про    підведення     підсумків     роботи      спостережної       комісії

райдержадміністрації за  2019 рік.

 1. Про розгляд, обговорення та затвердження плану роботи спостережної комісії райдержадміністрації на 2020 рік.
 2. Висвітлення роботи спостережної комісії в засобах масової інформації, на сайті РДА та звітування  про проведену роботу щодо адаптації облікових осіб за минулий рік.
 3. Організація та проведення шашкового турнірі, приуроченого 5-ій річниці прийняття закону України «Про пробацію».
 4. Надання допомоги по працевлаштуванню особам, звільненим з місць позбавлення волі та особам, які відбувають покарання без позбавлення волі.
 5. Здійснення нагляду щодо стану житла осіб, які повернулись з місць позбавлення волі.
 6. Про організацію та проведення зустрічі із головами християнських спільнот

 8.  Інформаційно-роз’яснювальна робота з молодими особами, які відбувають покарання, не пов’язані з позбавленням волі, щодо поширення коронавірусної інфекції

9.                Робота з особами, що засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі в умовах карантину

10.            Акція «Обміняй цигарку на цукерку»

 1. Про результати роботи спостережної комісії при районній державній адміністрації за перше півріччя 2020 рік.

                      На обліку в Городенківському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області перебуває 39 осіб по таких видах покарань:

 1. Засуджені із забороною обіймати посади, чи займатися певною діяльністю:

Перебуває на обліку – 1;

Поставлено на облік з початку року -0;

Знято у поточному році – 0.

 1. Засуджені до громадських робіт:

Перебувають на обліку – б, в т.ч. неповнолітні -0 поставлено на облік з початку року – 2, в т.ч. неповнолітні – 0 знято у поточному році – 2, в т.ч. неповнолітні – 0

 1. Засуджені до виправних робіт на обліку не перебувають.
 2. Звільнені з випробуванням:

Перебувають на обліку – 24, в т.ч. неповнолітніх — 0; поставлено на облік з початку року -4, з них неповнолітніх-0; знято у поточному році – 2, з них неповнолітні – 0.

 1. Адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт:

Перебувають на обліку -3.

Поставлено на облік з початку року -5, в т.ч. неповнолітні – 0 знято у поточному році – 5 , в т.ч. неповнолітні – 0.

 1. Адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт:

Перебувають на обліку -1.

Поставлено на облік з початку року – 0, в т.ч. неповнолітні – 0

знято у поточному році – 0 , в т.ч. неповнолітні – 0.

         На даний час перебуває 4 осіб, засуджених до покарання у виді штрафу. знято у поточному році – 0 , в т.ч. неповнолітні – 0.

З початку поточного року до підрозділу пробації на виконання надійшло 26 Ухвал суду щодо складання досудових доповідей на обвинувачених осіб, 1 з яких стосовно неповнолітніх осіб.

З числа осіб які перебувають на обліку, більшість засуджених за тяжкі злочини, а також особи, раніше судимі до позбавлення волі.

Так, за ступенем тяжкості на обліку знаходяться: невеликої тяжкості – 7 осіб, середньої тяжкості – 7 осіб, тяжкі злочини – 14 осіб, особливо тяжкі – З особи (окрім штрафу та адмінстягнень).

З центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді згідно плану проводяться спільні заходи для виправлення і ресоціалізації засуджених. Налагоджена тісна співпраця по наданню соціальної і психологічної допомоги для соціальної адаптації і психологічної реабілітації засудженої молоді.

Працівниками підрозділу проводяться зустрічі, здійснюється обмін інформацією щодо взаємодії з організаціями, установами, закладами усіх форм власності, які можуть надавати послуги клієнтам пробації, акцентуючи увагу на органах місцевого самоврядування. Зокрема 20.01.2020 року проведено робочу зустріч з працівниками Городенківського РЦСССДМ щодо подальших напрямків роботи та взаємодії між службами та складено відповідний план спільний дій на 2020 рік, а 10.02.2020 року було укладено угоду про спільну діяльність.

З працівниками Городенківського відділення Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області було проведено спільну нараду, що підтверджується протоколом №2 від 15.04.2020року.

Працівниками підрозділу вживаються заходи щодо налагодження взаємодії із службами у справах дітей, ювенальною превенцією органів поліції, районним СССДМ, громадськими організаціями, навчальними закладами у забезпеченні соціального супроводу, заходів виховного, інформаційного, медичного, освітнього характеру щодо засуджених неповнолітніх та осіб молодіжного віку.

Так, слід зазначити, що в кінці кожного місяця проводиться звірка Городенківського підрозділу пробації з сектором ювенальної превенції Городенківського відділення поліції відносно засуджених неповнолітніх, які перебувають на обліку в підрозділі пробації, що підтверджуються відповідними актами.

Протягом звітного періоду неповнолітніх осіб по обліку Городенківського підрозділу пробації не проходило.

На даний час й надалі проводиться моніторинг організацій, установ, закладів усіх форм власності, які можуть надавати пакет послуг для осіб, які звільняються з місць позбавлення/обмеження волі. У Городенківському підрозділі пробації сформовано Банк ресурсів, у складі якого 7 державних та 2 громадських організації. За звітній період до Городенківського підрозділу пробації надійшов 1 запит щодо можливості реєстрації та проживання засудженої особи після звільнення, який було вирішено позитивно.

Проводиться інформування та моніторинг ресурсів району щодо залучення до соціально-виховної роботи із засудженими волонтерів пробації.

На даний час у секторі наявний один волонтер пробації, який бере участь у соціально-виховній та індивідуально-профілактичній роботі з 18-ма суб’єктами пробації.

З метою подальшої взаємодії із спостережною комісією Городенківської РДА щодо забезпечення заходів із соціального патронажу направлено відповідні інформаційні листи.

Протягом звітнього періоду (станом на 01.04.2020 року) спільно із державними організаціями проведено ряд заходів, які висвітлені у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Пробація України – Івано-Франківська область та інших веб – ресурсах, а саме: 28.01.2020 року з метою підвищення правової обізнаності осіб, які перебувають на обліку в Городешсівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, у діючому дистанційному консультаційному пункті начальник відділу «Городенківське бюро правової допомоги» Коломийського МЦ з надання БВПД Ірина Перва провела консультування підоблікових осіб Сектору;

 • року за ініціативи працівників підрозділу пробації для суб’єктів пробації Городенківського районного сектору філії Державної установи «Центру пробації» в Івано-Франківській області працівник бібліотеки зробила короткий історичний екскурс до подій битви під Крутами, а також презентувала книжкові видання з даної виставки; 04.02.2020 року Городенківська газета «КРАЙ» опублікувала шашковий турнір між підобліковими особами Служби пробації в Городенківському районі під назвою: «Спорт корисний усім!»;
 • року працівник Городенківського РЦСССДМ взяла участь у шашковому турнірі, приуроченому 5-ій річниці прийняття закону України «Про пробацію», організованому Городенківським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» спільно із волонтером сектору пробації, сільським головою с. Ясенів-Пільний І.І. Струтинським для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі; 04.02.2020 року проведено семінар в рамках співпраці Городенківської районної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятості, Городенківського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Городенківської РДА для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробувальним терміном; 04.02.2020 року працівниками РЦЗ з метою ознайомлення зі спектром послуг, що надаються громадянам у разі їхнього звернення до служби зайнятості та пріоритетними напрямками роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Городенківської РДА проведено захід з підобліковими особами Служби пробації; 25.02.2020 року в дистанційному пункті, розміщеному в приміщенні Городенківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, начальник відділу «Городенківське бюро правової допомоги» Ірина Перва провела консультування підоблікових осіб Сектору. Під час роботи пункту були надані консультації з питань житлового, сімейного, пенсійного законодавства з якими найчастіше звертаються суб’єкти пробації, які засуджені до покарання, не пов’язані з позбавленням волі.

Виконання покарання у виді громадських робіт здійснюється на основі участі засуджених осіб у безоплатній суспільно корисній праці, покарання організовуються органами місцевого самоврядування за місцем проживання засуджених. На даний час налагоджена співпраця з органами місцевого самоврядування щодо визначення переліку та видів громадських робіт, зокрема рішення про погодження вищезазначених робіт надіслали всі керівники органів місцевого самоврядування.

Сектором з питань пробації вдосконалюється робота щодо контролю виконання вказаного виду покарання, прийнято ряд заходів для покращення цієї роботи та приведення її до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України.

Виконання стягнення у виді суспільно корисних робіт здійснюється на основі участі порушників у оплачуваній суспільно корисній праці, адмінстягнення організовуються органами місцевого самоврядування за місцем проживання порушників.

У взаємодії з Городенківським ВП Коломийського ВП ГУНП в Івано- Франківській області постійно вживалися заходи щодо розшуку засуджених, місце перебування яких невідоме, на даний момент оголошено та перебуває у розшуку 2 особи, місце перебування яких невідоме.

На виконанні в Городенківському районному секторі вироків із покладенням обов’язку виконувати заходи передбачені пробаційною програмою – немає. Для виконання пробаційних програм в Городенківському районному секторі підготовлено 2 куратори.

Голова спостережної комісії                                                            Тарас Колісник

интернет магазин бытовой техники