купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
06202019Новини:

Інструкція з пожежної безпеки на виборчих дільницях

images

21 квітня 2019 року в нашій державі відбудеться другий тур виборів Президента України. На Городенківщині розпочнуть роботу 57 виборчих дільниць.

З метою забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, збереження життя та здоров’я людей Городенківський РВ У ДСНС України інформує щодо дотримання правил пожежної безпеки:

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України забезпечення пожежної безпеки виборчих дільниць покладається на керівників установ, підприємств та організацій, у будівлях яких вони розташовані, на голів виборчих дільниць або на уповноважених ними осіб, якщо інше не передбачено відповідним договором.

Всі особи, задіяні на час проведення виборів, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки для об’єктів та приміщень, де розташовані виборчі дільниці. Інструктаж з правил пожежної безпеки повинен проводитись під розпис з записом у спеціальному журналі.

Кожна виборча дільниця повинна бути забезпечена первинними засобами пожежогасіння згідно норм належності та телефонним зв’язком.

Всі приміщення необхідно завчасно очистити від сторонніх матеріалів, горючого сміття, відходів і постійно утримувати в чистоті.

Кабіни для голосування необхідно розміщувати таким чином, щоб вони не перешкоджали вільній евакуації виборців у разі виникнення пожежі. Всі евакуаційні виходи під час проведення виборів повинні бути відчиненими.

У приміщеннях виборчих дільниць забороняється:

зберігати вибухонебезпечні речовини, горючі матеріали, відходи, упаковку, захаращувати шляхи евакуації та засоби пожежогасіння;
користуватися побутовими електронагрівальними приладами кустарного виробництва або з відкритим нагрівальним елементом;
використовувати відкритий вогонь;
палити цигарки.

У випадку виникнення пожежі потрібно негайно відключити приміщення/об’єкт від джерела електропостачання і викликати оперативно-рятувальну службу за телефоном «101», чітко вказавши адресу. До прибуття її підрозділів вжити заходи по гасінню загорання первинними засобами пожежогасіння, евакуації людей, урн з бюлетенями та інших матеріальних цінностей з приміщень.

интернет магазин бытовой техники