купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
11222019Новини:

ІV Всеукраїнський фестиваль з петанку «Дністровський каньйон» пройшов в с. Копачинці

ПЕТАНК ПЕРЕМОЖЦI 2019

02-04 серпня 2019 року в с. Копачинці, поблизу р. Дністер за підтримки відділу у справах молоді та спорту, обласного підрозділу федерації петанку України, петанк-клубу «Чугайстер» та приватного підприємця Б. Микитюка («Покутська кераміка») пройшов ІV Всеукраїнський фестиваль з петанку «Дністровський каньйон». Головним організатором свята виступив молодий лідер Іван Паламарчук, який вже неодноразово проводиться заходи такого рівня та масштабу, і не тільки з петанку.

З’їхалися відпочити та позмагатися понад 14 команд (в перший день -триплети) і 20 команд (другий день – дуплети) зі Харків, Києва, Хмельницького, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська ну і, звичайно, команди нашого району з Копачинців та Котиківки, Городенки, Олієво-Королівки. Серед інших країн цьогоріч на фестиваль прибув представник з Варшави (Польща).

Перший день почався сплавом по Дністру до місця змагань, а основні змагання пройшли 03-04 серпня.

Свято відкрив Іван Паламарчук, який привітав всіх присутніх та зауважив, що даний фестиваль вже за хорошою традицією збирає людей, які люблять цей вид спорту з різних куточків України. Представив всі команди, що приїхали поборотися за перемогу та подякував всім, хто долучився до організації фестивалю.

Досить ситною та смачною видалась і кухня на фестивалі, всі охочі досхочу мали нагоду посмакувати ухою із сома.

Протягом двох днів учасники змагалися у спритності у дублетах та триплетах і, переможці нагороджені кубками та горнятами з логотипом фестивалю.

Отже, в результаті змагань в триплетах визначилися переможці:

І місце – Іван Паламарчук (Копачинці), Олена Колодій (Ужгород), Ігор Сехін (Ужгород);

ІІ місце – Богдан Лютак (Копачинці), Іван Іванчук (Копачинці), Андрій Калинич (Варшава);

ІІІ місце – Петро Кошкін (Копачинці), Іван Попадюк (Копачинці), Ігор Пушкедра (Копачинці).

Переможці в дуплетах:

І місце – Петро Струк (Копачинці), Василь Попадюк (Копачинці)

ІІ місце – Іван Паламарчук (Копачинці), Олена Колодій (Ужгород)

ІІІ місце – Любомир Ступар (Копачинці), Іван Вережак (Копачинці).

Сamp Gold3

 

 

интернет магазин бытовой техники