купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
04102020Новини:

Карантин, ізоляція, уникнення скупчення великої кількості людей наразі є найдієвішим способом недопущення поширення коронавірусу, – Віталій Федорів

2020 03-18 брифінг федорів
Керівники стратегічно важливих підприємств Прикарпаття мають забезпечити підвезення своїх працівників на роботу. Про це сьогодні на брифінгу повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, відповідаючи на запитання про ситуацію, що склалася у зв’язку з відміною пасажирських перевезень на приміському, міжміському та міжобласному напрямках задля запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).

«Ми вживаємо всі можливі превентивні заходи щоби мінімізувати вплив небезпечного інфекційного захворювання на мешканців Прикарпаття,- наголосив Віталій Федорів. – Тому вчергове закликаємо наших громадян, особливо похилого віку, самоізолюватися та залишатися вдома».

Також посадовець розповів про стан забезпечення необхідними діагностичними засобами для виявлення COVID-19. За його словами, в Україну централізовано буде поставлено 1 мільйон швидких тест-систем на коронавірус і до кінця тижня вони поступлять в область.

«Карантин, ізоляція, уникнення скупчення великої кількості людей є найдієвішим способом уникнення поширення хвороби і ми будемо продовжувати такий напрям роботи», – зазначив Віталій Федорів.

интернет магазин бытовой техники