купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
08172019Новини:

Конкурс “Село:Кроки до розвитку”

Конкурс

Стартував Конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад від ПАТ “МХП”. Географія проекту “Село. Кроки до розвитку. Західні регіони”: райони Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Щоб стати учасником конкурсу “Село:Кроки до розвитку”, потрібно:

 1. до 1 червня 2019 року заповнити он-лайн заявку про участь у конкурсі
 2. за бажанням – взяти участь в інформаційному семінарі щодо умов конкурсу у вашому райцентрі.
 3. завантажити і заповнити аплікаційну форму згідно із поданими у ній вказівками .
 4. до 30 червня 2019 року подати заповнену аплікаційну форму в електронному вигляді на адресу mgcetalon@gmail.com
 5. очікувати на запрошення до презентації поданого бізнес-плану на засіданні конкурсної комісії;
 6. протягом 10 днів від дня проведення конкурсу дізнатись про результат конкурсу на нашому сайті.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.30 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

Мета проекту: підтримка ініціатив недержавних громадських об’єднань (НГО) та ініціативних груп громадян і/або фізичних осіб – підприємців з розвитку громад, та забезпечення самозайнятості мешканців Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей в їх прагненні до самоорганізації для захисту прав і інтересів громадян у стосунках з органами місцевої влади, до зміни на краще існуючих бюрократичних та формальних норм взаємодії урядовців місцевої влади з громадськістю в період проведення реформ.

До участі у проекті запрошуються мешканці Городенківського району Івано-Франківської області, що проживають або ведуть господарську діяльність на території населених пунктів (Вербівці, Виноград, Хвалибога, Вікно, Глушків, Городниця, Котиківка, Олієво-Королівка, Новоселівка, Рогиня, Раковець, Семенівка, Сороки, Рашків, Якубівка, Серафинці, Чернелиця, Чернятин, Чортовець, Стрільче)

Сума фінансування з боку грантонадавача не може перевищувати 50 000 гривень. При цьому бюджет кожної окремої заявки довільний, сума власного внесу заявника не обмежується.

хто може бути учасником проекту

 •  громадські організації
 • ініціативні групи громадян
 • підприємці

проекти мають відповідати одному або декільком з таких напрямків:

 • поширення практик розвитку сільських громад та розвитку сільських територій, ефективних соціальних технологій розвитку села, сільського зеленого туризму, екологічного будівництва та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
 • економічна самоорганізація сільських мешканців та створення умов для самозайнятості (підтримка в створенні сімейних ферм, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів);
 • впровадження європейських підходів до розвитку сільських територій – самодостатності використання сільських ресурсів, диверсифікації і збереження засобів до існування та розвитку, біодиверсифікації, використання відновлювальних та енергоощадних джерел енергії та розвитку потенціалу громад.

За додатковою інформацією щодо конкурсу будь ласка звертайтеся за адресою mgcetalon@gmail.com.

МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).

Для більш детальної інформації щодо умов конкурсу та про самий КОНКУРС, у нашому районі відбудеться інформаційний семінар за графіком 23 травня поточного року. Бажаючі взяти участь у семінарі повинні подати заявки в управління АПР  на електронну адресу gor_ekonomist@i.ua або за телефоном 0688454937 до 16 травня 2019 року. Участь у семінарі є однією з умов конкурсу.

интернет магазин бытовой техники