купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
09202019Новини:

«Козацькі забави» до Дня десантно-штурмових військ України та Дня гідності та свободи пройшли в Городенці

КОЗАЦЬКI ЗАБАВИ 2

25 листопада 2018 року в спортивному залі Городенківської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли «Козацькі забави» до Дня десантно-штурмових військ України та Дня гідності та свободи організовані Клубом любителів «Будо», відділом у справах молоді та спорту, ГО «Городенківське об’єднання учасників АТО».

Захід почався з презентації роботи Городенківського відділення поліції, яке презентував  старший інспектор ювенальної превенції, молодший лейтенант  Володимир Бабак, який разом з напарником розповіли про важливість особистої безпеки та попередження правопорушень.

Учасникам заходу було проведено демонстрацію зразків озброєння та амуніції представників поліції, всі бажаючі мали можливість спробувати на собі повний обладунок поліцейського. Крім цього, представниками ГО «Городенківське об’єднання учасників АТО» проведено демонстрацію військового спорядження та зразків зброї.

Самі «Козацькі забави» об’єднали в собі елементи особистих змагань, змагання спрямовані на згуртування команди серед них: перетягування канату, стрільба з пневматичної рушниці, «захист фортеці» та багато іншого.

Команди нагороджені спортивним спорядженням та грамотами.  Крім цього, ГО «Городенківське об’єднання учасників АТО» організувало для всіх учасників солодкий стіл.

 

интернет магазин бытовой техники