купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
03032021Новини:

«Кубок БУКОВИНИ» отримує прописку в Городенці

Днями в Хотині проходив Міжнародний гандбольний турнір серед дівчат 2004/2005 р. н., в якому брали участь команди ДЮСШ та «ОЛІМПІЯ» зі столиці Молдови, ДЮСШ з м. Бєльці, фіналісти цьогорічного чемпіонату України – «Стрімкий м’яч» Київ, ДЮСШ Хотин, а також гандболістки з КЗ «Городенківської ДЮСШ». Перед початком баталій вважали, що команда з Городенки є аутсайдером цього турніру.

Та вже після першої гри з кишинівською командою «Олімпія», де наша команда перемогла з рахунком 34 : 20, думка суперників різко змінилася. В сьогоднішньому турнірі обдарована городенківська молодь заслужено отримала головний приз «КУБОК БУКОВИНИ». Господарі та фахівці команд учасниць давали свої кваліфіковані оцінки змістовним командним діям наших дівчат, а особливо були в захваті від зрілої гри Марини Братковської, Діани Шаргородської, Адріани Скіцько, Ольги Маценко й кращого гравця турніру Каріни Здрілої.

Звісно, що й високої оцінки заслужила вся наша команда, яка сьогодні завдячує меценату Андрію Аносову за той дарунок, завдяки якому ми змогли бути на цьому турнірі та й прославити наше рідне місто.

интернет магазин бытовой техники