купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
12152019Новини:

Квест до Дня Молоді

КВЕСТ

27 червня 2019 року відділом у справах молоді та спорту, Молодіжною Радою за підтримки Спілки учасників АТО та  медіа-центру «Край» проведено Квест з нагоди дня Молоді.

Загалом до участі в квесті зареєструвались  6 команд, які незважаючи ні на що прийшли себе випробувати не тільки інтелектуально, але і фізично. Серед них: «МК ТУР», «Козаки», «Світлячки», «Чотири F», «Фікуси», «Лапки».

Перед початком квесту учасники зареєструвалися,  ознайомилися з правилами та вирушили на пошуки першої локації . На них чекали вікторини, завдання на фізичну витривалість, анаграми, таємні коди  та багато чого іншого. Для проходження локацій учасники мали задіяти інтернет-ресурси,QR-коди, інтелект та креативність, а мудрі «духи локацій» направляли їхній шлях. Загалом квест тривав понад 2 години.

Переможців та учасників квесту нагороджував головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Тетяна Гамула, які привітали присутні команди, які не зважаючи на погоду прийшли, взяли участь та показали хороший результат.

Команди нагородженні грошовими сертифікатами та солодощами.

Отже, команди розподілилися наступним чином:

1 місце – «Чотири F»

2 місце – «Світлячки»

3 місце – «Фікуси»

4 місце – «4 Лапки»

5 місце – «МК ТУР»

6 місце – «Козаки».

 

интернет магазин бытовой техники