купить бытовую технику: холодильники, телевизорыwordpress темы для портфолио
05272020Новини:

Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність

З метою інформування роботодавців, суб’єктів господарювання сфери будівництва, щодо детінізації ринку праці в районі, недопущення ними порушень законодавства про працю і зайнятість 5 березня 2020 року в приміщенні Тисменицької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями району на тему «Легальна робота – соціальна захищеність і соціальна відповідальність».

В заході взяли участь: головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці в Івано-Франківській області Оксана Острижнюк; заступник начальника управління-начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тисменицького управління ГУДПС в Івано-Франківській області Іван Пилипенко; директор Тисменицької районної філії Петро Данилюк, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тисменицької районної філії Тетяна Грєшнікова.

«Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості та заробітної плати. Боротьба з тіньовою зайнятістю виходить на новий рівень. У рамках розгорнутої урядової компанії з детінізації кожна з держустанов робить внесок у загальну справу. Небезпека «тіньової» зарплати, як і «тіньової» зайнятості, полягає у тому, що бюджет недоотримує кошти, мінімізується надходження до Пенсійного фонду та фондів соціального страхування», – зазначив П.Данилюк.

У своїх виступах запрошені зазначали, що за нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах», недопущення порушень вимог законодавства про працю і зайнятість, недопустимість відсутності оформлення трудових відносин із найманими працівниками. Підприємства, установи, організації та фізичні особи-підприємці, повинні в обов’язковому порядку оформляти трудові відносини з найманими працівниками, неухильно дотримуватись законодавчих вимог щодо укладання трудового договору. При виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Учасники семінару отримали вичерпні відповіді на всі питання, які їх цікавили.

интернет магазин бытовой техники